Yükleniyor...
+90 212 651 81 61
/kubbangaziantep
/kubbangaziantep
Yemek Sepeti/Kübban
Kübban
Kübban Tanıtım

kubban_tanitim.jpg

2007 yılı ramazan ayında faaliyete giren ve halen Faruk Güllüoğlu Şirketler Grubu bünyesinde hizmet vermeye devam eden Kübban Gaziantep Mutfağı adını; Gaziantep`te yapılan, pişerken kabarıp, içi boşalan, lezzetli, yemesi hem kolay hem de keyifli olan bir ekmek çeşidinden almaktadır.

Kültürümüzde yemeğin ardından tatlı yenmesi, kebabın en iyisiyle, tatlının en iyisini bir araya getirmemize kılavuz, “müşterinin ayağına hizmet” felsefesi de yolumuza ışık olmuştur.
Konsept danışmanlığını Faruk Güllü’ nün bizzat kendisinin yaptığı mekanda, yöresel yemekleri özenle misafirlerimizin beğenisine sunmaya devam etmekteyiz.

kubban_ic_mekan.jpg35’i mutfak personeli olmak üzere 70`e yakın personelimiz ile 850 kişi kapasiteli Kübban Gaziantep Mutfağında zengin menü, leziz yemekler ve tatlılar, ferah ve iç açıcı bir ortam, titizlik, ustalık, zarafet, hizmet kalitemize

verdiğimiz önem ile lezzet ve huzuru bir arada sunarak misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaç edindik.

Hedefimiz; Gaziantep Mutfağını en yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve en iyi hizmet anlayışıyla oluşturulacak yeni şubeler ile daha büyük kitlelere ve hatta farklı şehirlere taşımak, konuklarımızın daha rahat ulaşabildiği ve vazgeçemediği bir marka olarak uzun yıllar memnuniyetlerini sağlamaktır.

kubban_ic_mekan_2.jpg

kubban_ic_mekan_cocuk.jpg

Güneşli’ de bulunan binamızın zemin katında misafir salonu ve kış bahçesi, üst katlarda ise çocuk oyun odası, bebek bakım odası bulunmaktadır. Ayrıca farklı grupları ağırlayabilecek şekilde tasarlanmış oda ve salonlarımızla, haftanın yedi günü, özel toplantılar, organizasyonlar ve toplu yemekler için Gaziantep yöresinin eşsiz yemekleri, haftanın altı günü serpme kahvaltı, pazar günleri de “özel açık büfe yöresel kahvaltı” ile siz değerli konuklarımıza hizmet vermekteyiz.

Paket Servis
+90 212 651 81 61
Bir telefon kadar yakınınızda !
Sosyal Medya
Facebook ve Twitter hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz!
Kübban Twitter Hesabı Kübban Facebook Hesabı
E Bülten