Corporate

Kübban Tanıtım

2007 yılı ramazan ayında faaliyete giren Kübban Gaziantep Mutfağı adını; Gaziantep`te yapılan, pişerken kabarıp, içi boşalan, lezzetli, yemesi hem kolay hem de keyifli olan bir ekmek çeşidinden almaktadır. Kültürümüzde yemeğin ardından tatlı yenmesi, kebabın en iyisiyle, tatlının en iyisini bir araya getirmemize kılavuz, “müşterinin ayağına hizmet” felsefesi de yolumuza ışık olmuştur. Konsept danışmanlığını Gaziantepli profosyonel ustaların yaptığı mekanda, yöresel yemekleri özenle misafirlerimizin beğenisine sunmaya devam etmekteyiz. Güneşli’ de ve İkitelli’ de bulunan iki şubemizde; zengin menü, leziz yemekler ve tatlılar, ferah ve iç açıcı bir ortam, titizlik, ustalık, zarafet, hizmet kalitemize verdiğimiz önem ile lezzet ve huzuru bir arada sunarak misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaç edindik. Hedefimiz; Gaziantep Mutfağını en yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve en iyi hizmet anlayışıyla oluşturulacak yeni şubeler ile daha büyük kitlelere ve hatta farklı şehirlere taşımak, konuklarımızın daha rahat ulaşabildiği ve vazgeçemediği bir marka olarak uzun yıllar memnuniyetlerini sağlamaktır. Her iki şubemizde de yer alan çocuk oyun alanlarımız, farklı grupları ağırlayabilecek şekilde tasarlanmış odalarımız ve misafir salonlarımızla, haftanın yedi günü, özel toplantılar, organizasyonlar ve toplu yemekler için Gaziantep yöresinin eşsiz yemekleriyle hizmet vermekteyiz. Ayrıca, Güneşli şubemizde haftanın altı günü serpme kahvaltı, pazar günleri de “özel açık büfe yöresel kahvaltı” ile siz değerli konuklarımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Güneşli’ de ve İkitelli’ de bulunan iki şubemizde; zengin menü, leziz yemekler ve tatlılar, ferah ve iç açıcı bir ortam, titizlik, ustalık, zarafet, hizmet kalitemize verdiğimiz önem ile lezzet ve huzuru bir arada sunarak misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaç edindik. Hedefimiz; Gaziantep Mutfağını en yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve en iyi hizmet anlayışıyla oluşturulacak yeni şubeler ile daha büyük kitlelere ve hatta farklı şehirlere taşımak, konuklarımızın daha rahat ulaşabildiği ve vazgeçemediği bir marka olarak uzun yıllar memnuniyetlerini sağlamaktır.

Her iki şubemizde de yer alan çocuk oyun alanlarımız, farklı grupları ağırlayabilecek şekilde tasarlanmış odalarımız ve misafir salonlarımızla, haftanın yedi günü, özel toplantılar, organizasyonlar ve toplu yemekler için Gaziantep yöresinin eşsiz yemekleriyle hizmet vermekteyiz.

Ayrıca, Güneşli şubemizde haftanın altı günü serpme kahvaltı, pazar günleri de “özel açık büfe yöresel kahvaltı” ile siz değerli konuklarımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz.